Відбулись громадські обговорення проекту рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради «Про визначення обсягів пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою при розміщенні тимчасових споруд соціально-культурного, торгівельного

Відбулись громадські обговорення проекту рішення виконавчого ...

12 грудня 2017 року о 15.00 годині в приміщенні міськвиконкому відбулись громадські обговорення проекту рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради «Про визначення обсягів пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою м. Нікополя при розміщенні тимчасових споруд соціально – культурного, торгівельного та іншого призначення».

На зустрічі з громадськістю були присутні підприємці міста, громадські організації, що представляють інтереси малого бізнесу, депутати міської ради, представники КП «Муніципальна варта», спеціалісти за напрямками виконавчого комітету.

Питання, що виносилось на розгляд громадськості стосувалось методики розрахунку обсягів пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою при розміщенні тимчасових споруд. Перед присутніми виступила начальник управління економічної політики Світлана Сідько, яка детально проінформувала про запропонований механізм сплати пайової участі, коефіцієнти функціонального використання тимчасових споруд та навела конкретні приклади для тимчасових споруд за різними функціональними призначеннями. Також розповіла про суми пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою при здійсненні торгівлі (послуг) в період проведення загальноміських свят, ярмарків, торгівлі сезонними товарами.

Заступник міського голови, начальник фінансового управління Олена Давидко навела фактичні цифри витрат з міського бюджету на заходи з благоустрою міста (озеленення, зовнішнє освітлення, санітарне очищення міста). А також присутніх проінформовано про кількість складених адміністративних протоколів за порушення Правил благоустрою та накладених штрафів.

В ході обговорення суб’єкти господарювання ставили запитання стосовно укладання договору про пайову участь, уточнювали функціональні коефіцієнти, надали пропозиції стосовно спрощення процедури документального оформлення пайової участі тощо.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Вклад у навчання молоді – запорука грамотних спеціалістів

Читать наступну

Свято наближається. 2018-й Покров зустріне ще яскравіше

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство