Свято наближається. 2018-й Покров зустріне ще яскравіше

Свято наближається. 2018-й Покров зустріне ще яскравіше

Новорічна ілюмінація – неодмінний атрибут самого довгоочікуваного свята. Адже так хочеться рік, що минає, провести з позитивними емоціями, а новий – зустріти з гарним настроєм. Аби покровчани і гості міста поринули в передноворічну атмосферу, за дорученням міського голови Олександра Шаповала у повному розпалі тривають святкові приготування.

2018-й Покров зустріне ще яскравіше. Чарівну атмосферу центральних вулиць створюють світодіодні елементи на електроопорах та підсвічування дерев. Знову викликають захват гірлянди з ефектом вогняного дощу, які вперше з’явилися минулого грудня у центральному сквері та припали до душі містянам. Тому цьогоріч Покров доповнив своє святкове оздоблення саме такими гірляндами, продовживши їх від Площі Івана Сірка по вулиці Центральній. Тут з’явилися і казкові світодіодні сніжинки, що створили атмосферу справжньої новорічної казки.

 По завершенню робіт з ілюмінації вулиць, комунальники приступлять до оздоблення святковими атрибутами центральної площі та встановлення головної міської ялинки, яка урочисто запалить свої вогні до дня святого Миколая. Усі світлові елементи - енергозберігаючі та безпечні.

Місто живе в очікуванні новорічного дива.

Джерело http://city-nikopol.com.ua

Читати попередню

Відбулись громадські обговорення проекту рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради «Про визначення обсягів пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою при розміщенні тимчасових споруд соціально-культурного, торгівельного

Читать наступну

Унікальну книгу про пам’ятки історії та культури Нікопольщини презентували у ДніпроОДА

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство