Вперше в Нікополі пройшов Форум інтегрованого розвитку

Вперше в Нікополі пройшов Форум інтегрованого розвитку
Картинка к: Вперше в Нікополі пройшов Форум інтегрованого розвитку

30 січня в Палаці урочистих подій відбувся перший Форум інтегрованого розвитку за участю представників міської влади, Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та громади Нікополя.

Мета заходу – отримати зворотній зв'язок від активних нікопольців для включення їх ідей до Інтегрованої Стратегії Нікополя та План дій щодо житла для малозабезпечених груп населення з пріоритетом вирішення житлових проблем внутрішньо переміщених осіб у місті Нікополі.

Обговорення елементів Стратегії розвитку відбувалося за одним із інноваційних прийомів в форматі «Світове кафе». Такий метод «мозкового штурму» широко використовується на подібних заходах в Європі.

Спочатку відповідальні за кластери провели презентацію, а потім учасники Форуму працювали у декількох групах на «станціях» за певними темами: міський розвиток і житло; загальний простір, екологія, клімат і безпека; інфраструктура, доступність, транспорт; місцева економіка та бізнес; а також соціальний захист, культура, освіта, культурна спадщина та туризм.

Кожен з присутніх мав можливість не лише висловити свою точку зору на те чи інше питання, а й запропонувати свої ідеї.

Після роботи у групах відбулося голосування, де кожен учасник форуму визначився, які заходи в різних кластерах заслуговували на те, щоб віддати за них голос.

– Ми бачимо, що розвиток міста – це не тільки турбота адміністрації, але й населення, яке дуже хоче брати участь в цьому процесі, – говорить міжнародний експерт Йохен Гаулі. – З огляду на те, скільки всього сьогодні написали мешканці міста, я думаю, що коли ми прочитаємо та проаналізуємо це, то будемо дуже раді результатам.

Результати роботи в групах будуть враховані у подальшій роботі над Стратегією інтегрованого розвитку «Нікополь-2030». Вже навесні розроблена Стратегія буде представлена на розгляд місцевої громади під час другого Форуму та на затвердження сесією Нікопольської міської ради.

В довгостроковій перспективі така Стратегія допоможе місту розвиватися в рамках саме тих пріоритетів, які є дійсно важливими для самих містян.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Нікопольські баскетболісти стали срібними призерами на обласному чемпіонаті

Читать наступну

Робітники ДТЕКу проводять заміну автоматичних вмикачів у лічильниках споживачів селища Північне

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство