Робітники ДТЕКу проводять заміну автоматичних вмикачів у лічильниках споживачів селища Північне

Робітники ДТЕКу проводять заміну автоматичних вмикачів у лічильниках ...
Картинка к: Робітники ДТЕКу проводять заміну автоматичних вмикачів у лічильниках споживачів селища Північне

В кінці грудня та на початку січня в Нікополі було зафіксовано ряд аварійних відключень електропостачання, які були викликані тим, що пропускна можливість електроустановок не витримувала те споживання електричної енергії, яке використовували клієнти. Згідно статистики, електроспоживання в приватному секторі Нікополя, зокрема селищі Північному, збільшилося на 20-30% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Частіше всього виходила з ладу електроустановка, розташована на вулиці Чумацькій селища Північного, тому робітники ДТЕКу почали проводити регламентні роботи саме тут.

– Нами було проведено комплекс заходів щодо ремонтних робіт по цій електроустановці, – коментує начальник Нікопольського району електричних мереж Віктор Боднар. – В регламентні роботи входить перевірка фактичної потужності автоматичних вмикачів, які встановлені на точках обліку у клієнтів, до договірної потужності.

Про проведення робіт мешканці селища Північне були попереджені через міські засоби масової інформації та інтернет-сторінки.

Та чи є законними технічні перевірки точок обліку у клієнтів? За словами Віктора Боднара, це все в рамках договірних стосунків з клієнтами. Жодного боржника, або тих, хто більше споживає електроенергії, попри спекуляцій в соцмережах, відключати не будуть.

Після того, як електроустановку було відключено, бригади робітників ДТЕКу почали проводити технічну перевірку лічильників у клієнтів. Вони замінювали автоматичний вмикач на номінал, який указаний в договорі, всім без виключення.

Роботи проводилися 28, 30 січня, а також будуть проводитися 2 лютого для того, щоб потрапити в кожний будинок. За три дні планується відпрацювати 284 клієнта.

Але якщо хтось з мешканців не пустить робітників ДТЕКу до свого двору?

– Якщо клієнт принципово не пускає нашого робітника до точки обліку, тоді, згідно з діючим законодавством, ми складаємо акт про недопуск, відправляємо його заказним листом, далі цей лист вручається клієнту і через десять днів ми відключаємо клієнта від електричної мережі. Ну а процедура повторного підключення коштує грошей, – роз’яснює Віктор Боднар.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Вперше в Нікополі пройшов Форум інтегрованого розвитку

Читать наступну

Нікополь готується до проведення конкурсу «Бюджет участі - 2019»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство