Пам’ятник воїнам АТО, алея на проспекті Трубників та басейн

Пам’ятник воїнам АТО, алея на проспекті Трубників та басейн

23 травня відбулося засідання Міської архітектурно-містобудівної ради. На порядок денний були винесені питання, які стосуються переважно проведення робіт з благоустрою міста та будівництва нових об’єктів інфраструктури у 2017 році.

Розглянули проект встановлення пам’ятника воїнам АТО за адресою вул. Електрометалургів, 3 (на місці колишнього пам’ятника Леніну). Проект прийняли з доповненнями, серед яких подальша розробка проекту благоустрою прилеглої території з забезпеченням доступності для маломобільних груп населення. Погодили і ескіз скульптурної споруди на честь українських бійців, тож незабаром поруч з встановленою на вказаному місці картою України з’явиться фігура воїна – захисника України.

Не менш важливим було обговорення ескізної пропозиції реконструкції бульварної частини проспекту Трубників. У цьому році планується розпочати роботи на відрізку алеї від вулиці Богуна до вулиці Станіславського, а саме: укладання тротуарної плитки, висадження дерев, встановлення лавок, урн та вуличного освітлення. Міська архітектурно-будівна рада проголосувала за ескізне опрацювання в цілому з урахування при розробці проекту необхідності створення дощової каналізації на проспекті Трубників.

Також у 2017 році планується розпочати будівництво у Нікополі басейну за кошти з обласного бюджету. Під час засідання проектна група з Дніпра презентувала ескіз майбутнього спортивно-оздоровчого комплексу у Парку Перемоги. У членів архітектурно-будівної ради виникли зауваження стосовно розташування у комплексі внутрішніх приміщень, які будуть враховані під час розробки проекту.

Серед іншого під час засідання зосередилися і на питаннях будівництва у Нікополі двох дитячих садків за обласні кошти та спорудження храму святого праведного Петра Калнишевського Української Православної Церкви Київського Патріархату. Ці питання будуть розглядатися додатково.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Свято дитячої книги. ФОТО

Читать следущую

Військова служба в оперативному резерві – гідна справа для мужніх духом!

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие