З Києва «Радість» привезла 4 призових місця

З Києва «Радість» привезла 4 призових місця
Картинка к: З Києва «Радість» привезла 4 призових місця

25 березня в м. Київ пройшов V Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Зоряна брама» за підтримкою Міністерства культури України та Департаменту культури Київської державної адміністрації. До центру культури та мистецтв КНЕУ, де проводився фестиваль, з’їхалися колективи з усіх куточків України. Конкурсанти винесли на суд поважного журі більш ніж 150 хореографічних номерів в напрямках: народний танець, сучасна, естрадно-спортивна, дитяча та стилізована народна хореографія.

Нікополь на фестивалі представили вихованці КЗ «Нікопольський культурно-дозвіллєвий центр» - народний ансамбль танцю «Радість». Наші танцюристи змагалися у номінаціях «Ювенали» (11 – 13 років) та «Юніори» (14 – 16 років) в напрямку «Народний танець». Слід зазначити, що журі, яке складалося з відомих діячів хореографічного мистецтва, оцінювало кожний танець окремо. Тож, за підсумками конкурсу, ми маємо 4 призових місця:

- номінація «Ювенали» - полька «Полісянка» (2 місце) та молдавський танець «Шарампоюл» (3 місце);

- номінація «Юніори» - «Прикарпатські дрібоньки» (1 місце) та молдавський танець «Квіти польові» (2 місце).

Ми щиро вітаємо народний ансамбль танцю «Радість» та його керівника Олександра Миколайовича Міщенка із блискучими результатами. Бажаємо подальших перемог та творчих злетів!

Джерело nikopol-art.com.ua

 

Читати попередню

У Дніпрі презентували фільм про Нікопольщину

Читать наступну

В Нікополі визначили найбіліших «ворон». ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство