За скільки Нікополь продасть всі труби теплопостачання? ВІДЕО

За скільки Нікополь продасть всі труби теплопостачання? ВІДЕО...

14 липня відбулася позачергова сесія нікопольської міськради. Однією з головних її тем стало рішення депутатів щодо оцінки та подальшого продажу нікопольских тепломереж, якими місто не користується з кінця 2016 року.

Це, звичайно, важливе економічне питання. Адже продається народне майно. У той же час, депутати прекрасно розуміють, що це й політичне питання, яке вже зараз деякі активісти почали розкручувати у соц.мережах.

Отож, народні обранці завзято показують, на що вони здібні заради того, аби оцінка та продаж комунального майна пройшла чесно та справедливо. Напевно, до цього питання увага влади і громадськості буде прикута аж до самого моменту фактичного продажу тепломереж.
А поки що депутати приймали звіт від підрядника стосовно виконаної оцінки мереж теплостачання м. Нікополь, що знаходяться на балансі МЖТІ, та надавали дозвіл цій структурі на їх продаж. Депутат Тетяна Обиденна, проаналізувавши надану їй документацію щодо оцінки майна, засумнівалася, чи реально провести її за лічені дні.

- 20 червня 2017 року був підписаний договір між МЖТІ та підрядником, а 23 червня останній вже звітував про результати своєї роботи, - перерахувала факти Тетяна Славівна.

У відповідь підрядник Ігор Скачко привселюдно показав депутату робочі документи з оцінки тепломереж.

Також Тетяна Обиденна внесла дві пропозиції:

- аби мережі теплопостачання продавалися методом аукціону (для більшої прозорості перед громадою);

- аби 100% від їх продажу пішли у міський бюджет.

                           

За перше питання депутатський корпус проголосував «проти», за друге – «за». Нікопольский активіст Олег Ковальов заявляє, що депутати проголосували «за мізерну оцінку тепломереж» і вже зараз називає справу з їх продажем «взаємовигідним дерибаном». Профільний заступник мера Сергій Тихенко точну суму оцінки не назвав, але пояснив, що це мінімальна ціна мереж теплопостачання, від якої будуть відштовхуватися під час реального їх продажу.

Питання з тепловими трубами, дійсно, принципове. Цікаво, як воно буде вирішуватися надалі. Нагадуємо, що ви маєте можливість не лише читати чиїсь думки та коментарі у соц.мережі, а складати власне бачення ситуації, слідкуючи онлайн за перебігом сесій нашої міськради. Наступне засідання планується на 28 липня 2017 року. До речі, Нікополь входить до нечисленого списку міст (серед яких здебільшого обласні центри), що ведуть онлайн-трансляції сесій міськради. Яка не яка, а прозорість влади присутня.

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Под венец на пожарной машине

Читать наступну

Вона подарувала йому танець. Він їй – мирне небо

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство