Загинув відомий політичний та громадський діяч Нікополя, заступник міського голови Журавльов Віталій Юрійович

Загинув відомий політичний та громадський діяч Нікополя, заступник ...
Картинка к: Загинув відомий політичний та громадський діяч Нікополя, заступник міського голови Журавльов Віталій Юрійович

Скорбна новина. Загинув відомий політичний та громадський діяч Нікополя, заступник міського голови Журавльов Віталій Юрійович

За даними слідства, 8 лютого 2024 року на одній із вулиць м. Нікополя невідомі особи із невстановленої вогнепальної зброї розстріляли автомобіль, в якому перебував заступник міського голови. За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України).

Журавльов Віталій Юрійович народився 6 січня 1965 року.

Мав повну вищу освіту: вивчав правознавство у Харківському університеті внутрішніх справ, який закінчив у 1998 році. Захистив дисертацію, був кандидатом юридичних наук. У 2008 році за рішенням МОН України йому було присвоєно вчене звання «Доцент». Віталій Юрійович був автором понад 40 опублікованих наукових робіт.
1986 - 2010 рр. проходив службу в підрозділах МВС України, в тому числі з 1998 року – на керівних посадах. Мав звання полковника міліції. Здійснював викладацьку діяльність у ряді вищих навчальних закладів України.

З грудня 2020 року працював радником, з вересня 2021 року – заступником міського голови Нікополя.

Віталій Юрійович Журавльов активно займався громадською діяльністю. Був депутатом Нікопольської міської ради (VI та VIII скликань), членом виконкому Нікопольської міської ради (2016-2017), членом Національної спілки журналістів України, а також керівником Громадської спілки «Нікопольці».

Висловлюємо глибоке співчуття! Поділяємо біль та горе рідних!

Джерело: https://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Як перенести газовий лічильник з приватного будинку на вулицю

Читать наступну

Юридична допомога родинам полонених та зниклих безвісти: як і де отримати безоплатно

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство