Як перенести газовий лічильник з приватного будинку на вулицю

Як перенести газовий лічильник з приватного будинку на вулицю...
Картинка к: Як перенести газовий лічильник з приватного будинку на вулицю

Якщо споживач природного газу розглядає можливість перемістити прилад обліку блакитного палива з житлової площі приватного будинку на вулицю, Дніпропетровська філія «Газмережі» пояснює, як це зробити правильно, безпечно та законно!

Крок 1: Підготувати документи. Мешканцю Дніпропетровщини знадобиться паспорт, ІПН, документи, що посвідчують право власності на об’єкт реконструкції, технічний паспорт на оселю та паспорти на газове обладнання.

Крок 2: Відвідати Центр обслуговування клієнтів на Дніпропетровщині. Необхідно обрати найближчий Центр обслуговування клієнтів Дніпропетровської філії «Газмережі» та відвідати його.

Крок 3: Подати заяву. Написати відповідну заяву на проведення реконструкції системи газопостачання.

Вартість послуг з реконструкції визначається індивідуально і залежить виключно від обсягів робіт. Кваліфіковані фахівці готові допомогти споживачу на кожному етапі. Для цього необхідно звернутися до Центру обслуговування клієнтів у регіоні, і персональні менеджери нададуть всю необхідну інформацію та супровід від початку до завершення процесу. Важливо пам’ятати: заміну газового обладнання можуть здійснювати лише ті спеціалісти, які мають ліцензію на виконання таких робіт. Самовільне втручання у систему газопостачання незаконне та може мати серйозні наслідки. Офіційні сторінки Дніпропетровської філії «Газмережі» у соціальних мережах: Фейсбук - https://www.facebook.com/dnp.naftogaz

Читати попередню

Заслужений тренер України Григорій Тихонович Варжеленко пішов з життя

Читать наступну

Загинув відомий політичний та громадський діяч Нікополя, заступник міського голови Журавльов Віталій Юрійович

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство