Заслужений тренер України Григорій Тихонович Варжеленко пішов з життя

Заслужений тренер України Григорій Тихонович Варжеленко пішов ...
Картинка к: Заслужений тренер України Григорій Тихонович Варжеленко пішов з життя

З великим жалем повідомляємо про надзвичайно важку втрату у світі футболу Нікополя. 16 лютого 2024 року на 74-му році пішов з життя почесний громадянин Нікополя, Заслужений тренер України Григорій Тихонович Варжеленко. Григорій Тихонович народився 8 березня 1950 року в Нікополі і присвятив своє життя спорту, використовуючи свій талант та енергію для розвитку українського футболу. Його професійні досягнення та внесок у тренерську справу надзвичайні. Під час кар'єри футболіста Варжеленко грав за «Трубник» Нікополь, що дублює склад «Динамо» Київ, «Динамо» Хмельницьк та «Динамо» Ставрополь.

Почавши свою кар'єру як футболіст, він швидко став видатним нападником і визнаним капітаном у юнацькій збірній СРСР. По завершенні гральної кар'єри він перейшов до тренерської діяльності, навчаючи та надихаючи нове покоління футболістів. Як тренер спочатку працював у спортивній школі Нікополя «Колос». Потім очолив рідний клуб, який на той момент вже виступав під назвою «Металург». Був тренером «Полісся» у Житомирі, також працював у тренерських штабах «Зірки» та «Сталі». З 2016 року Григорій Варжеленко знову очолював ФК «Нікополь». Як наставник виборов третє місце в Першій лізі в сезоні-1996/97 з «Металургом» Нікополь. Отримав звання Заслуженого тренера України.

Його вихованці стали визначними фігурами в світі футболу, а сам тренер вивів команди до значних висот. Григорій Тихонович Варжеленко є прикладом професіоналізму та відданості спорту. Він назавжди залишиться не тільки легендою футболу, але і невичерпним джерелом натхнення для багатьох спортсменів.

Співчуваємо родині, друзям та всім, хто переживає цю втрату. Вічна пам'ять великому тренеру Григорію Тихоновичу Варжеленку.

Джерело: https://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Допомога на проживання для ВПО: хто має звернутися із заявою про продовження виплат

Читать наступну

Як перенести газовий лічильник з приватного будинку на вулицю

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство