Закінчуються роботи з благоустрою нової алеї. ФОТО

Закінчуються роботи з благоустрою нової алеї. ФОТО
Картинка к: Закінчуються роботи з благоустрою нової алеї. ФОТО

На бульварній частини проспекту Трубників: від вулиці Богуна до вулиці Станіславського, капітальні роботи з благоустрою було розпочато 29 серпня. Починали з корчування пнів, зносу старих акацій, вирівнювання території та планування грунту під газон і автоматичний полив.

На сьогодні роботи з благоустрою добігають кінця. Робочі сформували клумби та встановили 15 металевих конструкцій для внутрішнього освітлення алеї : 9 одинарних опор і шість потрійних, на яких розташовано по три світильника. Нові ліхтарі вже освітлюють алею вночі.

Якщо дозволять погодні умови, тут буде висаджено рулонний газон.

– Практично на 90 відсотків завершена робота з благоустрою алеї, – коментує начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Всеволод Зінченко. – Кронам тих кленів, що залишилися, надали кулясту форму і досадили ще кілька молодих кулястих кленів. На всі зелені насадження у нас є гарантія від трьох п'яти років, залежно від виду рослини. Якщо щось станеться з висадженими деревами або газоном, підрядник пересадить їх за свій рахунок.

Поки все йде за графіком. Продовжуються роботи по укладанню тротуарної плитки та планування грунту під газон. Також тут будуть встановлені лавочки по периметру деяких клумб.

Тож зовсім скоро в Нікополі з’явиться гарне місце для прогулянок і відпочинку!

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Реформа енергоринку: як і кому платити за електроенергію з 1 січня 2019 року

Читать наступну

Хто несе відповідальність за технічний стан газопроводів та газових приладів

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство