Журналісти Нікополя та Марганця побували у Покрові. ФОТО

Журналісти Нікополя та Марганця побували у Покрові. ФОТО

Журналісти Марганця і Нікополя, члени НСЖУ, побували у місті Покров. По приїзду майстри слова пройшлись двома відремонтованими вулицями, парком ім. Бориса Мозолевського та площею Івана Сірка. Окрім того, наша група побувала на великій котельні, яка обігріває відразу декілька об'єктів.

Цьогоріч у Покрові, за обласні кошти було відремонтовано вул. Чехова та вул. Лізи Чайкіної. До складу ремонту вулиць входив: капітальний ремонт дороги, створення пішохідних доріжок та заміна зупинок. Усі пішохідні доріжки зроблені з плитки та доступні для людей з особливими потребами та молодих мам з дітьми. Після огляду новеньких вулиць ми відразу поїхали до відкритого у червні парку Бориса Мозолевського. Його площа становить – 13, 6 тис. м². За словами покровчан, раніше парком було страшно ходити. Проте зараз він є одним із центральних місць відпочинку. Тут є дитячий майданчик, роледром, спортивні тренажери, як для здорових людей, так і для інвалідів. А ще безкоштовний відремонтований туалет. Літніми теплими вечорами, у парку під відкритим небом показували фільми й мультики, діти каталась на паровозику… Кожної ранкової суботи проходила зарядка для літніх людей.

А от усі загальноміські заходи у Покрові проходять біля міськради на площі Сірка. Не так давно дана площа була відремонтована разом з туалетом. Цей туалет також є безкоштовним і доступний для всіх верств населення. Поблизу площі журналісти побачили старе занедбане приміщення й не змоги не поцікавитись його долею. За словами міського голови, воно знаходиться під арештом, і влада багато років нічого не може з ним зробити.

Особисто я помітила, по всьому місту біля пішоходів є «лежачі» поліцейські. На відремонтованих і не відремонтованих вулицях (по яких нас возили).

Слід зауважити, так як і в Нікополі, так і в Покрові є програми: «Прозоре місто» й «Партиципаторне бюджетування». У наших сусідів бюджет останнього складає 100 тис. грн. В цьому році у Покрові був лише один переможець, а у Нікополі їх було 15 (кожен мав на свою реалізацію 15 тис. грн.).

В кінці екскурсії ми завітали до Покровської міської ради на прес-конференцію до міського голови Олександра Шаповала. На початку спілкування з гостями очільник Покрова розповів про децентралізацію опалення та її складнощі. За словами мера, минулорічної зими мешканцям міста доводилось іноді сидіти по 2-3 години без світла. Були у них і факти підпалу ТП, зафіксовані відповідними службами.

Марина Щученко

Источник http://nikopolnews.net

Читати попередню

Вся моя жизнь в спорте

Читать наступну

Рождественская: «Сегодня до наших проблем мало кому есть дело, а ведь хочется чувствовать себя нужным». ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство