Звернення міського голови Сергія СТАРУНА до мешканців Нікополя

Звернення міського голови Сергія СТАРУНА до мешканців Нікополя...
Картинка к: Звернення міського голови Сергія СТАРУНА до мешканців Нікополя

Шановні нікопольці!

Ми завжди пишалися красою нашого міста, його неповторними краєвидами та унікальною архітектурою. Традиційно до пасхальних свят нікопольські господарі наводили порядок на своїх подвір’ях, разом з природою і всім християнським людом готувалися до гідної зустрічі Великодня.
Не маю сумніву, що нікопольці, вірні своїм традиціям, в числі перших підтримають ініціативу міської влади і всіма родинами долучаться до оголошених Єдиних днів санітарного очищення та благоустрою міста «Чистий четвер».
 Закликаю трудові колективи, підприємців, бізнесову еліту, депутатський корпус, громадські організації, релігійні громади, учнівську та студентську молодь, усіх нікопольців взяти активну участь в міському місячнику чистоти і благоустрою. Спільними зусиллями зробимо наше довкілля чистішим, а домівки охайнішими, приведемо у належний санітарний стан території населених пунктів, долучимося до їх озеленення.
Вірю, що дбайливе ставлення до довкілля стане повсякденною нормою нашого життя. Відродимо традиції толоки, коли без нагадувань і з власної ініціативи українські господарі бралися за вирішення справ, які потребували об’єднання зусиль кількох родин, усього міста, країни. Подбаймо про наші двори, дитячі майданчики, парки, придорожні смуги, території підприємств і установ, свої робочі місця. Тільки за таких умов ми зробимо наше місто ще охайнішим і гарнішим! 

Читати попередню

Городские новости

Читать наступну

Сели в автобус и оказались в… больнице

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство