5 полків ворожої піхоти, що рухаються в Енергодар

5 полків ворожої піхоти, що рухаються в Енергодар
Картинка к: 5 полків ворожої піхоти, що рухаються в Енергодар

Велика кількість ворожих військ рухається в Енергодар – ймовірно для оборони міста під час контрнаступу ЗСУ. Про це йдеться у повідомленні моніторингового Телеграм-каналу Непосредственно Gachi.

Надійшла інформація про переміщення гоблінів великої кількості в Енергодар. Близько 5 полків піхоти рухаються в Енергодар для оборони міста. Ось і прояснюються причини “евакуації”. Місто готують до боїв. Гоблінам ніде жити. Під приводом “евакуації” змусили виїхати мирне населення, тим самим залишили квартири порожніми. Звісно, тим, де ніде жити, будуть жити в цих квартирах пише автор.

За його словами, стягується також велика кількість артилерії. На АЕС у прямому сенсі якщо запалити сірник, то буде великий салют. Бо бомбосховища максимально завантажують боєприпасами різного типу. Жителі окупованої території берега Енергодара – будьте обережні. Хоч це не ті, хто з передка, це ті, хто ніколи не воював, але теж мізків немає, бо взяли в руки зброю і пішли на українську землю. Наскільки ця інформація достовірна – перевіримо. Будемо інформувати помірі з’ясування деталей.

Джерело: https://nikopol.nikopolnews.net/

Читати попередню

Українці зможуть спостерігати місячне сяйво да Вінчі

Читать наступну

Загарбники тренуються евакуюватись із Запорізької АЕС

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство