Загарбники тренуються евакуюватись із Запорізької АЕС

Загарбники тренуються евакуюватись із Запорізької АЕС
Картинка к: Загарбники тренуються евакуюватись із Запорізької АЕС

Загарбники не збираються обороняти Запорізьку АЕС. Днями війська рф проводили навчання зі швидкої евакуації на випадок контрнаступу. Водночас останнім часом там побільшало російських військових.

Президент “Енергоатому” Петро Котін вважає, що вибудовувати лінію захисту на Запорізькій атомній електростанції у разі наступу ЗСУ окупанти не будуть. Атомна станція фактично стала опорною точкою, де ворог зберігає багато зброї, вантажівок, обладнання та приватних автівок, які відібрали у цивільних.

“Вони всі готуються до евакуації і навіть проводили там тренування з дуже швидких зборів і з завантаження цього всього майна, яке вони награбували, і виїзду з території станції по першому поклику, по першій команді, коли це буде потрібно”, – сказав Котін.

Перед загрозою наступу ЗСУ ворожі війська просто там збираються, щоб бути в одному місці. Це включає можливість для них виїхати якомога швидше.

“Я не думаю, що вони збираються її боронити і вибудовувати якийсь захист зараз. Зараз вони просто там знаходяться, як в укріпленні й просто очікують евакуації”, – наголосив Котін.

Також, в Енергодарі вже триває вивезення людей, які допомагали окупаційній владі “встановлювати порядки” в місті. Частково “евакуюють” співробітників атомної станції та членів їхніх сімей.

Анна Томілова

Джерело: https://nikopol.informator.ua/

Читати попередню

5 полків ворожої піхоти, що рухаються в Енергодар

Читать наступну

Онлайн шопінг без збитків та розчарувань: як не потрапити на гачок шахраїв

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство