Перший випускний вечір на проекті «Музика змін». ФОТО. ВІДЕО

Перший випускний вечір на проекті «Музика змін». ФОТО. ВІДЕО

Здається, зовсім недавно на вулиці буяв квітень і перші дорослі учні, за запрошенням на навчання у Центр освіти дорослих, створений керівником Ольгою Пастушок при Нікопольській школі мистецтв, боязко заполонили класи закладу та читальної зали філії бібліотеки №3. Боязко тому, що з плином часу в людей, немов снігова куля, накопичуються комплекси, типу – я вмію лише те, що вмію. Але, наразі зацікавленість, поборовши жахи, отримала перемогу над 774 особами.

І ось він – такий урочистий, такий святковий випускний вечір, присвячений підведенню
підсумків проекту «Музика змін», в рамках проекту «Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадянську участь», за підтримки Інституту з міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), Громадської організації «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток», місцевої влади, благодійного фонду «Дітям Нікополя» під керівництвом Маргарити Горбаненко, ГО «Козацький набат» та фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

На перший погляд у переповненій залі Палацу урочистих подій було просто шикарно – групи підтримки, під акомпанемент струнного ансамблю, мали нагоду розглянути виставки робіт випускників і поспілкуватися між собою. Винуватців вечора у банкетному залі чекав солодкий фуршет... але, попри все, очі в останніх залишалися відверто сумними. Вони не розуміли, чому веселим та натхненним був настрій у почесних гостей – заступника міського голови Ольги Коник, начальника управління з гуманітарних питань Таїсії Мамонтової, начальника відділу освіти і науки Олени Селютіної, начальника відділу міжнародного співробітництва та розвитку Сергія Дорошенко, координатора міжнародного проекту Яни Драговенко (м. Київ). Лише після виступу «головного зберігача приємних таємниць» – Ольги Пастушок, простір навкруги засяяв сонячними посмішками – навчання на проекті продовжується!!!

І вже далі урочиста частина – вручення сертифікатів, за легкістю проведення нагадувала Х-фактор. На сцену для отримання документу один за одним піднімалися випускники навчальних курсів: гри на фортепіано; гітарі; художня майстерня; нунофелтінг; креативні ручки; гончарна майстерня; пісочна анімація; ебру; «Попередження професійного вигоряння. Конфліктологія»; тренінгу – «Лідер. Спікер. Партнер». До своїх команд на інтерв’ю долучалися педагоги-андрагоги – Маргарита Третьякова, Михайло Жернових, Юлія Ролдугіна, Катерина Яценко, Ольга Малишко, Наталя Копчик, Марина Кузнєцова, Олена Османова, а також тренери – Людмила Семенча, Наталя Кулик, Марина Кондратьєва. Оплесками зустрічалися музичні вітання від викладачів школи мистецтв – Маргарити Третьякової, ансамблю скрипалів (керівник Лариса Скрипченко, концертмейстер Олена Казарінова), домристки Оксани Арманової (концертмейстер Вікторія Бонзарева), випускника школи – студента ІІ курсу Дніпропетровської консерваторії Кирила Стьопіна, та концертні виступи ансамблю етностудії «Творча планета проекту «Музика змін»» і його солістки Софії Рац (керівник Олена Османова).

Так, роботи зроблено дуже багато, бо окрім короткострокових курсів і тренінгів, занять у воркшопах, були організовані ще такі заходи: «Ярмарок провайдерів освітніх послуг формальної і неформальної освіти в Нікополі», «Жива бібліотека», публічний квест «Ніч наступає – все оживає в бібліотеці і школі мистецтв». Різноманітні виставки та інші задумки надали можливість дорослому населенню не лише гарно провести дозвілля, а й долучитися до участі в навчальних програмах/майстеркласах.

На цьому я закінчую репортаж з незвичайного випускного вечора, а вам, шановні читачі раджу від усього серця – покваптесь зі своїм рішенням. Навчаємось впродовж всього життя, бо ми цього варті!

Людмила Мищенко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Звіт благочинного церков Української Православної Церкви Київського Патріархата в місті Нікополь та районі

Читать наступну

Участник «майдана» под исполкомом в Никополе: «Мы поверили, но нас снова обманули»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство