Про субсидію з травня 2017 року

Про субсидію з травня 2017 року

1.Закінчився опалювальний період і у мешканців міста - одержувачів житлової субсидії, закономірно виникає питання, як буде призначена субсидія на наступний термін та які відбулись зміни в законодавстві щодо призначення субсидій?

Так, зміни будуть. У середу, 26 квітня, Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, що громадяни, які отримували субсидію в минулому опалювальному сезоні та змогли зекономити газ та електроенергію, що використовувались для опалення, отримають грошову винагороду.
На даний час не затверджено порядок відшкодування цих коштів. Не визначено і механізм, тому про всі зміни ми повідомимо пізніше.

2. Субсидія призначена по квітень поточного року. Чи необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення для продовження отримання субсидії в неопалювальний сезон?

Ні, звертатись не потрібно. З 1 травня управлінням праці та соціального захисту населення самостійно буде здійснено розрахунок субсидії на наступні 12 місяців без додаткового звернення, для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді.

Управлінням розпочато підготовчу роботу щодо проведення перепризначень субсидій на наступний період. Для цього, буде зібрано інформацію про склад сімей, розмір платежів, забезпеченість житловою площею та дані про доходи всіх зареєстрованих осіб за 2016 рік, що потребує певних витрат часу.

3. Що залежить від наших громадян для своєчасного отримання субсидії?

Відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню житлових субсидій, на заявників покладена відповідальність обов’язково, протягом місяця у письмовому вигляді повідомляти управління праці та соціального захисту населення про зміни в складі сім’ї, джерела доходу, зміну переліку одержуваних житлово-комунальних послуг (в т.ч. в разі встановлення лічильників), придбання майна, товарів або оплати послуг на суму, що перевищує 50 тис.грн.

Якщо від громадян особисто не надійде звернення щодо вищезазначених змін, субсидію буде продовжено на наступні дванадцять місяців автоматично. А в разі, отримання Управлінням за запитом інформації про збільшення (зменшення) чисельності зареєстрованих у житловому приміщенні осіб субсидію на новий термін продовжено не буде.

Зверніть увагу, що якщо Ви сплачуєте аліменти, а бухгалтер при здачі звітності до ДФС цього не відобразив, то при розрахунку субсидії буде врахована нарахована заробітна плата з урахуванням виплачених аліментів.

Не надійдуть також відомості від ДФС про доходи для осіб, які змінили прізвище, паспорт, отримали вперше ідентифікаційний код або відмовились від нього та не повідомили Управління про ці зміни.

4. Коли наші громадяни отримають повідомлення про призначену субсидію з 1 травня 2017 року?
Враховуючи зміни, які нас чекають, повідомлення призначення субсидії громадяни почнуть отримувати не раніше, чим з червня 2017 року, щоб своєчасно розрахуватись за послуги, спожиті в травні місяці.

Повідомлення про призначення субсидії буде надіслано всім громадянам, які отримували субсидію в минулому опалювальному сезоні.

З травня 2017 року субсидію буде розраховано на неопалювальний період, тому багатьом сім’ям в літній період субсидія може бути не призначена.

Але навіть, якщо на неопалювальний період субсидію буде призначено в «нульовому» розмірі, то з початком опалювального сезону її перерахуємо автоматично, вже з врахуванням опалення.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Жителі міста наводять лад у Нікополі

Читать следущую

В модульному містечку посадили квіти, кущі та ялинки

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие