Відкриття щорічного симпозіуму «СКІФІЯ, СКІФ та Я»

Відкриття щорічного симпозіуму «СКІФІЯ, СКІФ та Я»

21 червня в приміщенні Нікопольського краєзнавчого музею відбулась прес-конференція з нагоди відкриття щорічного скульптурного симпозіуму «СКІФІЯ, СКІФ та Я». Ця дата обрана не випадково. 21 червня 1971 року о 14 годині 30 хвилин видатний археолог Борис Мозолевський виявив в скіфському кургані Товста Могила золоту нагрудну прикрасу – Пектораль, яка стала символом давньої історії України.

З 21 по 28 червня в рамках симпозіуму міська влада разом з активною громадою міста буде проводити ряд заходів, серед яких виставка робіт біолога Сергія Торопа та майстер-класи для дітей. Родзинкою симпозіуму стане випал створених скульптур 28 червня та розміщення їх у «скіфській зоні» біля музею.

В рамках симпозіуму до Нікополя завітали скульптори з різних куточків України. Перед створенням скульптур, які прикрасять наше місто, митці відвідають екскурсії по Нікопольщині для того, щоб більш детально познайомитися з історією скіфського краю. Крім того, до створення скульптур зможуть долучитися навіть діти.

Проведений у 2016 році симпозіум заклав фундамент для створення в Нікополі культурно-історичної традиції та нових об’єктів мистецтва. Варто зазначити, що цього року на симпозіум приїхало значно більше гостей з інших міст, що зумовлено зацікавленістю людей скіфською тематикою. Тож, маємо надію, що надалі скульптурний симпозіум буде проводитися на Всеукраїнському рівні.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Найбільший парк Покрова з пустки перетвориться на міський центр відпочинку. ФОТО

Читать наступну

Діти вулиці

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство