З концертом до героїв

З концертом до героїв

Коли хочеш зробити приємне для людей – свята чекати не треба, бо душа сама рветься у політ. Тож нещодавно юні вокалістки з Червоногригорівського будинку культури Аліна Портна та Вероніка Москаленко у складі концертної бригади відвідали героїв АТО, що знаходяться на лікуванні у Дніпропетровському військовому госпіталі. Поспілкувавшись в палатах з бійцями та волонтерами Нікопольської міської організації «плАТОн», мета якої – адресна допомога хлопцям, які мешкають у Нікополі та районі, а в цей час перебувають у вибухонебезпечній зоні, вони попрямували у клуб військової частини, де, заповнивши вщент залу, на аматорів з нетерпінням чекали глядачі. Ще б пак, на сцену мав вийти улюбленець жіночої статі, фіналіст Х-фактору Владислав Ткаченко.

Концерт тривав більше двох годин, більше 120 хвилин чудової насолоди, а подекуди, під час дівочого співу, й солоних краплин на щоках. «Повертайся живим» – неначе молитва, неначе заклинання злітали з вуст Вероніки, бо за сотні кілометрів у пеклі був її батько. Та наразі вона вже може спокійно щосили обійняти рідну людину! Її ж найкраща подруга Аліна присвятила пісню матерям, яких вранці на порозі зустрічають лише «Мальви».

Подарувавши всім часточку свого серця, окрилені дівчата повернулися додому, а головний носій культури в маси – директор клубу Антон Федоренко (на фото) поділився зі мною своїм заповітним бажанням – побачити і почути своїх вихованок у вокальному талант-шоу телеканала 1+1 «Голос. Діти».

Людмила Міщенко

Источник: Никополь АРТ

Читать предыдущую

В Никополь прибыли две «небесные проводницы»

Читать следущую

Кругосветное соло длиною в жизнь

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие