Борисівське цілюще джерело

Борисівське цілюще джерело
Картинка к: Борисівське цілюще джерело

У селі Борисівка Нікопольського району в 2009 році православне духовенство освятило цілюще джерело, якому виповнилося понад сто років. Його названо на честь ікони Божої Матері – «Живоносне джерело».

Встановлено, що вода з джерела допомагає при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, лікує захворювання очей. Про цілющі властивості цього джерела знають не лише жителі села – за водою сюди їдуть з Дніпропетровської та Запорізької областей.

Історія свідчить, що спочатку в цьому місці з-під землі витікав невеличкий струмок, аж поки поруч не оселився православний старець. Можливо, старий дуже хотів, щоб люди не просто брали тут чисту воду, але й славили при цьому Господа Бога. Власне, цим пояснюється те, що кілька років тому церква побудувала на цьому місці капличку і щороку, напередодні Великодня, проводить обряд освячення цілющого джерела. Також біля джерела побудована купальня – зануритись у дивовижну воду має можливість кожен бажаючий очиститися тілом і душею.

Як дістатись?

Їхати трасою Нікополь – Дніпропетровськ, 20 км від Нікополя, зупинка «с. Дмитрівка», і ще 5 км праворуч від вказівника «с. Борисівка».

Читати попередню

Джерело поблизу Марганця

Читать наступну

Ікона-ставротека Війська Запорозького Низового

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство